Атестація- це оцінка професійного рівня педагога, стимул для подальшого розвитку ,можливість показати свої напрацювання. 28 березня у Волицькому НВК (керівник Юлія МУСІЙОВСЬКА) відбулось підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня. Вітаємо наших педагогів Андрія Григоровича, Марту Василівну, Наталію Ігорівну, Наталію Романівну, Мар’яну Стефанівну, Оксану Дмитрівну, Галину Іванівну, Йосифу Едвардівну та Ганну Тимофіївну із успішно пройденою атестацією! Дякуємо за любов та відданість справі, яку обрали. Бажаємо вам завжди прагнути до нових педагогічних вершин .Здоров’я ,добробуту та нових яскравих моментів в житті здобувачів освіти та у власному житті. Дякуємо Богу і ЗСУ за можливість працювати і навчати!
Сторінки
- Головна сторінка
- Прозорість та інформаційна відкритість закладу
- Протидія булінгу у закладі освіти
- Фінансова звітність
- Моніторинг якості освіти та самооцінювання
- Підвищення кваліфікації
- Прийом до закладу освіти
- Виховна робота
- ДНЗ "Сонечко"
- Наша школа
- Краєзнавчий музей
- Інклюзія
- Інформація для батьків
- Інформація для учнів
- Вибір підручників
- Атестація педагогічних працівників
- Соціальний педагог
пʼятниця, 28 березня 2025 р.
понеділок, 24 березня 2025 р.
23 березня наші учні стали учасниками районного турніру з волейболу серед школярів навчальних закладів Яворівщини, присвяченого памʼяті Головнокомандувача УПА Романа Шухевича, де здобули почесне ІІІ місце.
Дякуємо Богу, ЗСУ за можливість змагатися та набиратися досвіду!!! 💛💙
Дякуємо учням та тренерам нашої школи за їхні зусилля, досягнення та любов до спорту!!!🏆🏆🏆
неділя, 23 березня 2025 р.
Бережімо нашу планету разом!
До Всесвітнього Дня Землі вихователь старшої групи Чорнопис Н. І. провела заняття «Земля – наш дім». Малеча дізналася більше про унікальність нашої планети, загрози від діяльності людини та шляхи їх подолання. Діти закріпили знання про важливість ощадливого використання природних ресурсів і навчилися правильно сортувати відходи. Вчинки маленьких діточок створюють велике майбутнє для всієї Землі!
Первоцвіти – безцінний дар природи, перша посмішка весни, прикраса лісів! До примхливої природи ці ранні квіти чудово пристосувались. Але у них є інший ворог, від якого важко врятуватися — це ми з вами. Прогулянка до лісу ранньої весни – просто спокуса. Руки так і тягнуться до квітів… Але не поспішайте рвати це диво!
З метою захисту весняних квітів, виховання у дітей дбайливого ставлення до природи рідного краю, формування у школярів екологічної культури, навичків природоохоронної роботи вчитель географії Чорнопис Н.І. з учнями 6 класу працювали над проектом - дослідження "Весняні квіти".
Мета цього проекту - дослідження – ознайомлення школярів з тими видами рослин, які занесені до Червоної книги України, рідкісними та зникаючими їх видами, привернення уваги учнівської молоді до проблеми охорони ранньоквітучих рослин і спрямування зусиль громадян на практичні дії щодо захисту первоцвітів.
Вирощуйте первоцвіти на присадибних ділянках та підвіконнях. Відмовтеся від купівлі та зривання весняних квітів, підтримайте збереження природного біорізноманіття.
"Пам'ятайте, рослинам немає кому скаржитися, їх немає кому захистити, окрім нас, людей, які разом з ними живуть на цій планеті..." Д. Даррелл.
пʼятниця, 21 березня 2025 р.
«Поезія -це діамант, величиною в слово".
Березень багатий на визначні події для книголюбів і всіх, хто щодня опановує мистецтво слова. Коли, як не весною, відзначати День поезії – свято словесної чуттєвості й довершеного вміння кількома словами висловити невисловлюване. Щорічно 21 березня за ініціативою ЮНЕСКО святкують Всесвітній день поезії. Віддавна саме поезія найпершою реагувала на всі події, які змінювали хід історії і життя людини, саме вірші в усі війни першими линули з фронту, сповнені ран, що ще наривають. І лише потім усе це підхоплювала проза. З нагоди Дня поезії у шкільній бібліотеці відбувся поетичний марафон "Голос війни".
середа, 19 березня 2025 р.
Нова спеціальність - "Митна справа у транспортній галузі"
До уваги випускників 9 і 11 класів! Важлива інформація!!Раді вам повідомити, що ВСП «Львівський фаховий коледж транспортної інфраструктури НУ Львівська політехніка» відкрив нову освітньо-професійну програму "Митна справа у транспортній галузі» на основі спеціальності «Транспортні технології»!
Відтепер перед вами відкривається чудова можливість у перспективі стати фахівцем зі знання митної справи саме в нашому коледжі — єдиному в західному регіоні України!
Чому саме «Митна справа»?
Обравши ОПП «Митна справа у транспортній галузі», ти обов'язково станеш спеціалістом Державних митних органів, який володіє:
- основами зовнішньоекономічних зв'язків,
-основами митно-тарифного регулювання,
-основами митної справи і митної статистики,
-знаннями митного кодексу,
-вміннями організовувати та управляти вантажними і пасажирськими перевезеннями на митницях.
У міжнародних перевезеннях обов'язковий етап, що проходять вантажі, є митне оформлення. Митне оформлення здійснюють митні органи, а декларуванням, підготовкою і подачею документів у відділі митного оформлення займаються декларанти (власники товарів та митні брокери). З поступовим зростанням зовнішньоторговельних поставок товарів в Україну виникає постійна потреба у значній кількості фахівців зі знаннями митної справи.
В усі часи такі фахівці були й залишаються цінними для роботодавців. Як посадові особи митної служби України, так і декларанти, митні брокери, працівники підприємств зовнішньоекономічної діяльності повинні оволодіти спеціальними знаннями й навичками у митній сфері.
субота, 15 березня 2025 р.
Москальські спецслужби, намагаються використовувати наших неповнолітніх співгромадян у своїх дезінформаційних акціях, схиляючи їх до підпалів автомобілів військовослужбовців Сил оборони і будівель ТЦК, а в подальшому подаючи це, як діяльність «активного підпілля, яке підтримує росію».
Найчастіше замовники знаходять виконавців через оголошення про роботу в Телеграм-каналах, сайтах пошуку роботи . Тому, хто відгукнеться, згодом озвучують деталі, що насправді робота – це підпали обладнання “Укрзалізниці”, машин військових, будівель ТЦК. Далі надсилають інструкції для підпалу.
Після вчинення злочину, як доказ, палій зобов’язаний надіслати замовнику відео. За підпал авто замовники обіцяють від кількох сотень доларів до кількох тисяч. Але в результаті “роботодавці ” надсилають лише частину суми, або взагалі залишають виконавців без оплати. Замовники також переконують, що мета підпалів авто – боротьба з ТЦК. Вік потенційних виконавців для замовників не має значення. Навпаки, тих, кому немає 18, активно заохочують до такої злочинної співпраці, переконуючи, що за це “нічого не буде”. Але це не так.
Відповідальність за підпал військового авто українське законодавство передбачає для всіх, в тому числі, неповнолітніх. Злочин можуть кваліфікувати за 5-ма статтями Кримінального кодексу: державна зрада, диверсія, терористичний акт, а також пошкодження майна і перешкоджання законній діяльності ЗСУ.
Діти віком від 14 до 16 років можуть і вже притягаються до відповідальності лише за окремими статтями. З 16-ти настає повна кримінальна відповідальність. Наслідки будуть і для тих, кому менше 14 років – це від трьох до семи років позбавлення волі.
Москальські спецслужби намагаються завербувати підлітків для підпалу, теракту чи мінування? «Спали» ворога сам – здай його до СБУ!
Для цього Служба безпеки України запускає офіційний чатбот «Спали ФСБешника». Його створено в telegram, оскільки цей месенджер окупанти найчастіше використовують для вербування молоді та неповнолітніх.
Якщо тобі або твоїм знайомим пропонують підпалити авто ЗСУ чи адмінбудівлю, влаштувати теракт чи мінування – одразу пиши нам! Не допомагай ворогу руйнувати оборону твоєї країни!
Хвилюєшся про свою безпеку?
Ми гарантуємо конфіденційність. Кожне повідомлення буде ретельно опрацьоване співробітниками СБУ.
Не пали своїх! «Спали» ворога! Разом зруйнуємо москальські плани!
четвер, 13 березня 2025 р.
13 березня 2025 року інспектором СЮП відділу взаємодії з громадами Яворівського РВП ГУНП у Львівський області старшим лейтенантом поліції Зінько Олегом Володимировичем, поліцейським офіцером СВГ ВнП Яворівського РВП ГУНП у Львівській області лейтенантом поліції Терендієм Дмитром Ігоровичем, спеціалістом І категорії відділу "Служби у справах дітей " виконавчого комітету Шегинівської сільської ради Хмиляр Ориславою Мар'янівною, т.в.о.директора ПУ "ЦНСП Шегинівської сільської ради " Гук Іриною Миронівною було проведено бесіду з учнями 9-11 класів Волицького НВК на тему "Онлайн-грумінг та секстинг. Основи кібербезпеки". Організатори бесіди розказали здобувачам освіти про переписки інтимного характеру та про небезпеки, які можуть бути в Інтернеті й як від них застерегтись. Було переглянуте та обговорене відео про спілкування молодих людей у соціальних мережах з використанням особистих фото. Робота в групах дала змогу всім присутнім знайти відповіді на запитання, які найбільше цікавили учнів, зокрема "Що я маю зробити, коли дізнаюсь, що хтось розповсюджує мої інтимні фото?"
13 березня 2025 року здобувачі освіти Волицького НВК вшанували пам'ять тих, хто трагічно загинув через ракетний удар по Яворівському військовому полігону. Саме цього дня, три роки тому, російські війська нанесли загрозу 30 крилатими ракетами, внаслідок чого понад 60 людей загинули, ще понад 160 зазнали поранень різного ступеня тяжкості.
Жалобна загальношкільна лінійка, це нагадування про ціну, яку Україна платить за свою незалежність та територіальну цілісність, а також про необхідність єдності та підтримки наших Захисників.
понеділок, 10 березня 2025 р.
Шкільна родина Волицького НВК вшанувала памʼять славного Сина українського народу- Тараса Шевченка .Він - Голос України ,Пророк не тільки для сучасників, а й для майбутніх поколінь.
Свято було цікавим і змістовним. Під супровід гітари творча молодь школи виконала безсмертну « Тополю» поета. Учні та педагоги декламували поезії Кобзаря. Виконання Шевченкового « Заповіту» було завершальним акордом свята.
Шевченкове слово звучить крізь століття в найтяжчі моменти життя нашої нації,додає сили в боротьбі за свободу і незалежність України.
Борітеся-поборете!
Вам Бог помагає !
За вас правда, за вас слава
І воля святая !
БРАМА (https://stopfraud.gov.ua/) – це онлайн-ресурс, розроблений за підтримки Кіберполіції, який допомагає громадянам ідентифікувати кіберзагрози, навчитися основам цифрової безпеки та повідомляти про інциденти шахрайства в мережі.
Проєкт створений з метою:
- Підвищення цифрової обізнаності населення;
- Оперативного інформування про поширені шахрайські схеми;
- Спрощення процедури подання звернень до Кіберполіції;
- Надання практичних рекомендацій щодо захисту персональних даних.
Основні розділи платформи
На вебсайті БРАМА розміщені корисні розділи, що допоможуть кожному користувачеві:
- Фішинг та шахрайство – інформація про поширені види шахрайства та методи їх виявлення;
- Кібербезпека – поради щодо захисту персональних даних, пристроїв та акаунтів;
- Перевірка сайтів – сервіс для перевірки вебресурсів на наявність шахрайських схем;
- Повідомлення про шахрайство – спеціальна форма для подання звернень до Кіберполіції про підозрілі інциденти.
Як можна скористатися платформою?
Кожен громадянин може:
- Ознайомитися з матеріалами на сайті БРАМА та навчитися уникати кіберзагроз;
- Перевіряти підозрілі сайти перед тим, як вводити особисті дані чи здійснювати платежі;
- Подати повідомлення про кіберзлочин або шахрайство через спеціальну форму, що допоможе правоохоронцям оперативно реагувати на загрози.
Чому важливо долучитися?
Освіта та обізнаність у сфері кібербезпеки – ключ до захисту особистих даних та фінансів. Ми закликаємо освітні установи, громадські організації та всіх зацікавлених осіб розповсюджувати інформацію про проєкт БРАМА, адже спільними зусиллями ми зможемо створити безпечніше цифрове середовище.
Закликаємо всіх відвідати платформу БРАМА та долучитися до ініціативи кібербезпеки!
Посилання на сайт проєкту: https://stopfraud.gov.ua/
субота, 8 березня 2025 р.
5 березня 2025р. команда учнів 9 класу( Юлія Ціжман,Святослав Козак,Маркіян Чорнопис) Волицького НВК взяла участь у міжрегіональному конкурсі «Запроси фізику до себе…» у межах проєкту «STEM\ STEAM навчання на уроках фізики». Для участі у конкурсі зареєструвались 174 команди дев’ятикласників з усіх регіонів України. Конкурс проходив у ІІІ етапи . Відповідно до умов конкурсу перший етап передбачав подання Заявки на участь у Конкурсі з додаванням мотиваційного відео «Чому ми беремо участь у Конкурсі?» тривалістю до 2 хв. Другий етап (відбірковий) конкурсу здійснювався заочно. Конкурсанти виконували дві домашні експериментальні роботи, робили їх опис за наведеним алгоритмом , знімали відео експерименту (тривалістю до 3 хв) і надсилали матеріали членам журі. 30 команд, які показали найкращі результати, взяли участь у ІІІ (фінальному)етапі Конкурсу. Команда дев’ятикласників Волицького НВК успішно здолала перших два етапи і пройшла у фінал. Серед 29 команд-фіналістів половина учасників учні спецшкіл, тому вважаємо участь нашої команди у фіналі значним досягненням школярів. У підсумку конкурсанти отримали масу позитивних вражень від участі в конкурсі.
Координатор команди вчитель фізики Волицького НВК Ліпецька В.С.
вівторок, 4 березня 2025 р.
З нагоди відзначення 210 річниці від дня народження українського композитора Михайла Вербицького у шкільній бібліотеці проведено інформаційне досьє «Композитор пісні з рукою на серці». Присутні ознайомилися з його біографією, хоровими та вокальними творами,
написаною музикою до широковідомого народного гімну «Ще не вмерла Україна», який нині є гімном Української держави. Створена композитором мелодія Державного Гімну України стала символом єдності та гордості для всіх українців. Жодному ворогу не вдасться зламати наш дух, знищити наш народ і нашу країну. Слава Україні! Героям Слава! Бібліотекар - Тамака О.М.